Teknoloji

Galaxy S24’ü Ön Sipariş Verdiğinizde Aynı Fiyata İki Kat Depolama Alanı ve 200 Dolara Varan Amazon eGift Kartı Kazanın

Galaxy S24 serisi şimdi ön siparişe açıldı ve erken benimseyenler aynı lansman fiyatıyla bazı mükemmel freebies elde edebilirler, bu nedenle bu ayrıntıları dikkatlice kontrol etmek isteyeceksiniz. İlk olarak, Amazon’da ön siparişe sunulan tüm modeller, satın alma süresi içinde bir üniteyi güvence altına almanız koşuluyla, size ekstra ücret ödemeden iki kat depolama alanı sağlayacaktır. İlgilenenler için, Amazon’daki tüm Galaxy S24 modellerinin çıkış tarihi 31 Ocak’tır ve Samsung’un amiral gemisi serisi 799,99 $’dan başlayıp 1.299,99 $’a kadar çıkmaktadır.

Temel model, dört yüzeyden herhangi birini seçmenize ve 50 $ ‘lık bir Amazon eGift kartı almanıza olanak tanır. Galaxy S24 Plus ile bu hediye kartı 150 dolara yükseliyor ve en üst seviye Galaxy S24 Ultra’yı almak için kendinizi zorlarsanız, çabalarınız için cömertçe ödüllendirilecek ve 200 dolarlık bir eGift kartı alacaksınız. Amazon’da başka bir promosyon daha var; Galaxy S24 modellerinden herhangi birini ön sipariş verirseniz, toplam tutara 149,99 $ ekleyebilir ve Samsung Galaxy Buds 2 Pro’yu alabilirsiniz.

Kablosuz kulaklık paketi 78 $ tasarruf etmenize yardımcı olabilir ve bunu Amazon eGift Card ile birleştirmek, iki kat depolama alanından bahsetmemek, parmaklarınızın ucunda oldukça tatlı bir anlaşma yaptığınız anlamına gelir. Unutmadan, Amazon’dan ön sipariş edilen herhangi bir Galaxy S24 modeli tamamen kilitsiz olarak gelir, yani herhangi bir büyük ABD operatörü ile çalışacak ve her üç amiral gemisi de kutudan çıkar çıkmaz 5G’ye hazır olacaktır. Bu anlaşmanın ne zaman sona ereceğine dair bir bilgi yok, ancak önsezimiz, ilk birimler 31 Ocak’ta gönderilmeye başladığında tekliflerin sona ereceği yönünde.

Ana Sayfadan Diğer İçeriklerimize Göz Atabilirsiniz

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊
Başa dön tuşu