Teknoloji

Galaxy Unpacked 2024 Canlı Nasıl İzlenir

Samsung’un en yeni ve en büyük amiral gemisi serisi olan Galaxy S24 serisini tanıtmaya hazırlandığı yılın o zamanı geldi. Telefonlar yarın resmiyet kazanacak. Yeni telefonlar hakkında zaten bilmediğimiz bir şey olmamasına rağmen, tüm bilgileri güncel tutmadıysanız, yarın gerçekleşecek canlı yayını her zaman ayarlayabilirsiniz. Galaxy Unpacked 2024’ü yarın canlı olarak izlemek için ayarlayacağız ve bunu yapmanın bir yolunu arıyorsanız, işte bunu nasıl yapabileceğiniz.

Galaxy S24 serisi, uygulamanın doğru yapılması koşuluyla, bu yılki diğer telefonlarla yeri silip süpürebilir

Yarınki Galaxy Unpacked etkinliği San Jose, Kaliforniya’da canlı olarak gerçekleştirilecek. Bununla birlikte, Samsung etkinliği canlı olarak da yayınlayacak, böylece tüm önemli duyuruları kaçırma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Galaxy Unpacked 2024’ü izlemek istiyorsanız, aşağıdaki canlı yayın bağlantısına göz atabilir ve haberdar olabilirsiniz.

Duyurular söz konusu olduğunda, Samsung Galaxy S24 serisini tanıtmak istiyor. Başka bir duyuru olmayacağına ve bunun doğru sebepleri olduğuna inanıyorum. Galaxy Unpacked Tomorrow tamamen yeni amiral gemileri hakkında olacak ve Samsung’un başka ürünler de getirmeye karar vermesi yeni telefonlara haksızlık olur. Ürünlerden bahsetmişken, yaklaşmakta olan One UI 6.1 için de resmi bir duyuru yapılmasını umuyorum. Güncellemenin özellikle yapay zekaya odaklanan pek çok özelliğe sahip olduğu düşünüldüğünde, Samsung’un ne söyleyeceğini görmek ilginç olacak. Duyurunun daha sonraki bir aşamada gelme olasılığı da var, ancak durum ne olursa olsun, sizi haberdar edeceğimizden emin olacağız.

En çok hangi Galaxy S24 varyantı için heyecanlanıyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi bize bildirin.

Ana Sayfadan Diğer İçeriklerimize Göz Atabilirsiniz

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊
Başa dön tuşu