Teknoloji

Grand Theft Auto 6 Hayran Yapımı Ekran Görüntüleri Yapay Zekanın Serinin Atmosferine Ne Kadar Katkıda Bulunduğunu Gösteriyor

Grand Theft Auto 6’ya bir yıldan fazla bir süre olmasına rağmen, oyuncular hala gizleyebileceği her küçük sırrı keşfetmek için tanıtım fragmanının üzerinden geçerken, beklenti şimdiden inanılmaz derecede yüksek. Rockstar Games’in serinin hayranlarıyla paylaştıklarıyla yetinmeyen bazı oyuncular kendi ekran görüntülerini oluşturmaya başladı ve birkaç gün önce internette paylaşılan özel bir set, yapay zekanın serinin atmosferini ne kadar anlayabildiğini gösteriyor.

Sanatçı tarafından oluşturulan yeni ekran görüntüleri NetherVisionYüksek kaliteleri ve bunları oluşturmak için kullanılan yapay zeka araçlarının serinin atmosferini ne kadar yakaladığı sayesinde resmi ekran görüntüleri olarak geçebilir, öyle ki neredeyse korkutucu hissettiriyor. Reddit kullanıcısının izniyle ekran görüntülerini aşağıda kontrol edebilirsiniz Sufficient-Round6705.

NetherVision
tarafındanu/Sufficient-Round6705 içindeGTA6

Yukarıda da belirtildiği gibi, Grand Theft Auto 6’yı nihayet oynayabilmemiz için bir süre geçmesi gerekecek. Rockstar Games tarafından hazırlanan serinin yeni oyunu 2025 yılında PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için piyasaya sürülecek ve şimdiye kadar piyasaya sürülmüş en etkileyici açık dünya oyunlarından biri olmayı vaat ediyor. Red Dead Redemption 2.

Grand Theft Auto 6 önümüzdeki yıl konsollarda piyasaya çıkıyor. Henüz bir PC versiyonu duyurulmadı, ancak büyük olasılıkla oyun konsollara çıktıktan bir süre sonra duyurulacak ve piyasaya sürülecek. Oyun hakkında daha fazla bilgi geldikçe sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz, bu nedenle en son haberler için bizi izlemeye devam edin.

Ana Sayfadan Diğer İçeriklerimize Göz Atabilirsiniz
Facebook
Twitter

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊
Başa dön tuşu