Teknoloji

Güncellenmiş STALKER 2 Ekran Görüntüleri Daha Canlı Ortamlar ve Güncellenmiş HUD Gösteriyor

Ukraynalı geliştirici GSC Game World, daha canlı ortamlar gösteren bazı STALKER 2 ekran görüntülerini sessizce güncelledi.

Geçen yıl, geliştirici yaklaşan nişancı oyunu için dört ekran görüntüsü yayınladı ve benekli Reddit kullanıcısı ‘jacob1342’ tarafından yayınlanan bu ekran görüntüleri Epic Games Store’da güncellendi. İlginçtir ki, bu güncellenmiş ekran görüntüleri biraz güncellenmiş bir HUD’un yanı sıra daha canlı renkler gösteriyor. Geçen yılın ekran görüntüleri zaten oldukça etkileyiciydi, ancak bu yenileri daha da iyi görünüyor. Geçen yılın STALKER 2 ekran görüntülerini ve yeni güncellenmiş olanları (Epic Games Store üzerinden) aşağıya ekledik.

GSC Game World’ün ekran görüntülerini güncellemesi, çok yakında oyun hakkında haberler alacağımız anlamına gelebilir. ile Microsoft’un Xbox Vitrini Bu haftanın ilerleyen günlerinde planlanan oyun, pekala orada görünebilir. STALKER 2: Heart of Chernobyl’in şu anda bu yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bu nedenle, muhtemelen yakında bir çıkış tarihi gelecektir.

Geçen yılın Ağustos ayında, STALKER 2 2024 başına ertelendive daha yakın zamanda, oyunun arkasındaki stüdyo, oyunun cilalanmasının ne kadar süreceğini söylemenin oldukça zor olduğunu söyledi. “Geliştirici geçen yılın sonlarında verdiği bir röportajda oyunun son cilasının yapılmasının biraz zaman alacağını söyledi. “Oyunumuzu mümkün olan en kısa sürede en üst düzeyde piyasaya sürmek istiyoruz. Ancak açık dünyanın büyüklüğü ve karmaşıklığı nedeniyle yanlış gidebilecek binlerce ayrıntı var. Bunları düzeltmek için zamanı değerlendiriyoruz. Ürün cilalandı. Bir oyun geliştiricisi için asla yeterli zaman yoktur ve bir oyunu gerçekten “bitirmeye” ne kadar yakın olduğumuzu söylemek zordur.”

STALKER 2’nin Ocak ve Mart 2024 tarihleri arasında Xbox ve PC’de yayınlanması planlanıyor. Oyun ilk günden itibaren Game Pass üzerinden erişilebilir olacak. Süreli münhasırlık anlaşması nedeniyle üç aylık bir sürenin ardından, nişancı oyununun daha sonra PS5’e de gelmesi muhtemel.

Ana Sayfadan Diğer İçeriklerimize Göz Atabilirsiniz
Facebook
Twitter

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊
Başa dön tuşu