Teknoloji

Hellblade II “Daha Kısa, Anlatı Odaklı Bir Deneyim”, Mayıs Ayında Çıkacağı Onaylandı

Senua’nın Destanı: Hellblade II 2019’da Xbox Series X/S için duyurulan ilk oyunlardan biriydi ve neyse ki, nihayet oyunu nispeten yakında elimize alacağımız doğrulandı. Bugünkü en son Xbox Geliştirici Direktifi geliştirici Ninja Theory’nin ne inşa ettiğine dair bazı yeni bilgiler ve daha kesin bir 2024 çıkış tarihi elde ettik.

Yeni Xbox Developer Direct videosu birkaç görüntü parçacığı daha sunuyor, ancak bunların büyük çoğunluğu oyunun en son fragmanı. Nihayetinde, Ninja Theory’nin geliştiricilerinin söyle gerçekten önemli olan video sırasında. Yeni başlayanlar için, oyunun “daha kısa, anlatı odaklı bir deneyim” olacağını doğruladılar ve oyunun bir açık dünya deneyimi olabileceği yönündeki spekülasyonları ortadan kaldırdılar. Oynanış orijinal Hellblade’e biraz benziyor, Senua çarpık ortamlarda yolunu buluyor ve engelleri aşmak için benzersiz vizyonlarını kullanıyor. Bununla birlikte Ninja Theory, daha heyecanlı ve sinematik anlar sunacak yenilenmiş bir dövüş sistemi vaat ediyor. Yeni Senua’s Saga: Hellblade II Xbox Developer Direct bölümüne aşağıdan kendiniz göz atabilirsiniz.

Ninja Theory, Senua’s Saga: Hellblade II’nin stüdyonun bilinen prodüksiyon değerlerini yeni zirvelere taşıyacağına söz veriyor, ancak buna rağmen, bu hala yalnızca dijital bütçeli bir sürüm olacak…

“Artık bağımsız bir stüdyo olmasak da, Xbox Game Studios’a katılmamızla birlikte yaratıcı ruhumuz daha da güçlendi ve Senua’nın hayatının bu yeni bölümünde üretim değerlerimizi daha önce başarabildiklerimizin çok ötesine taşıyabildik. Oyunculara mesajım şu: Hellblade: Senua’s Sacrifice’ı sevdiyseniz veya sinematik sürükleyiciliğin anlatıya dayalı deneyimlerinden hoşlanıyorsanız, Senua’s Saga: Hellblade II’yi sizin için inşa ediyoruz. Senua’s Saga: Hellblade II yürekten hazırlanmış bir oyun olacak – ilk Hellblade’e benzer uzunlukta, odaklanmış bir anlatıma sahip ve 50 USD fiyatla yalnızca dijital olarak satılacak bir oyun.”

Senua’s Saga: Hellblade II 21 Mayıs’ta PC ve Xbox Series X/S’de. Siz ne düşünüyorsunuz? Uzun bekleyişe değmiş gibi görünüyor mu?

Ana Sayfadan Diğer İçeriklerimize Göz Atabilirsiniz

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊
Başa dön tuşu