Teknoloji

Hyundai “Grand Test Auto XXIV” ile GTA 6 Fragmanını Komik Bir Şekilde Yeniden Yarattı

Hyundai Motorsport, Rockstar’ın ilk GTA 6 fragmanını komik bir şekilde yeniden yarattığı için bu pazarlama ekibine bir bonus verin.

Geçen ayın ilk fragmanı yaklaşan GTA 6 için yayınlanan fragman Rockstar’ın oyunu için heyecanı daha da artırdı. Hayranların favorisi Lucia’nın Tom Petty’nin “Love Is A Long Road” şarkısı eşliğinde yer aldığı fragman ilk GTA 5 fragmanının on iki yıl içinde kaydettiği tüm zamanların izlenme sayısıve şu anda 169 milyondan fazla izlenme sayısına ulaştı. Fragmanın yayınlanmasından bu yana, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli yeniden yaratımlar yapıldı GTA V içinde bir taneama bu yeni bir tane Hyundai Motorsport’un pazarlama ekibi ekstra övgüyü hak ediyor. “Grand Test Auto XXIV” videosu Rockstar’ın GTA 6 fragmanını Tom Petty’nin güzel müzikleri eşliğinde oldukça komik bir şekilde yeniden yaratıyor. Aşağıdan izleyebilirsiniz:

GTA 6’nın konsollarda 2025’in ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor, ancak Bank of America analistleri oyunun ertelenmesini bekleyinve 2025’in sonuna yakın bir tarihte piyasaya sürülmesinin daha olası olduğunu düşünüyor. Analistler Omar Dessouky ve Arthur Chu geçen ay “GTA 6’nın ilk fragmanı heyecan verici olsa da, oyunun alfa testinde olduğuna bizi ikna edecek unsurlar içermiyordu” dedi. “Ayrıca, 2025 yılında piyasaya sürülecek bir PC versiyonundan da bahsedilmedi.”

Aşağıda Rockstar’ın geçen ay yayınladığı GTA 6’nın ilk fragmanını bulacaksınız.

Rockstar’dan Sam Houser fragmanın yayınlanmasının ardından “Grand Theft Auto VI son derece sürükleyici, hikaye odaklı açık dünya deneyimlerinde mümkün olanın sınırlarını zorlama çabalarımızı sürdürüyor” dedi. “Bu yeni vizyonu her yerdeki oyuncularla paylaşabildiğimiz için çok heyecanlıyız.”

Oyunun ilk fragmanının çılgın popülaritesine bakarak, özellikle GTA V’in devam eden başarısı göz önüne alındığında, bu oyunun ne kadar büyük olacağını hayal edebiliyoruz – GTA V’in orijinal lansmanından on yıldan fazla bir süre sonra, oyun hala güçlü bir şekilde satılıyor ve satış listelerinin başında yer alıyor. Geçen yılın Kasım ayında haberini yaptığımız gibi, oyunun satışları dünya çapında 200 milyon adede yaklaşıyor.

Ana Sayfadan Diğer İçeriklerimize Göz Atabilirsiniz

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊
Başa dön tuşu