Teknoloji

Modern Warfare 3 Resmi AMD FSR 3 Kare Üretimi Desteği Büyük Performans İyileştirmeleri Getiriyor

Birkaç ay önce PC ve konsollarda piyasaya sürülen popüler serinin son oyunu Call of Duty: Modern Warfare 3, artık yaygın büyük performans iyileştirmeleri getiren AMD FSR 3.0 Frame Generation’ı resmi olarak destekliyor.

AMD FSR 3.0 Frame Generation desteği son güncellemeyle oyuna eklendi ve tüm üreticilerin modern GPU’larına sahip kullanıcıların gelişmiş performansın keyfini çıkarmasına olanak tanıdı. Tarafından paylaşılan aşağıdaki karşılaştırma videoları 54 FPS ve Nickdüşük ve orta seviye sistemlerin AMD’nin teknolojisinden nasıl yararlandığını vurguluyor, çünkü performans belirli senaryolarda iki katına bile çıkabiliyor. Ancak oyun henüz AMD Anti-Lag’i desteklemediğinden, artan performans giriş gecikmesi pahasına olacaktır.

Call of Duty: Modern Warfare 3 serinin en iyi oyunu olmaktan çok uzak. Kai’nin de vurguladığı gibi incelemeSerinin son oyunu, kendi kimliğine sahip olmadan önceki oyunların güçlü ve zayıf yönlerini temel alıyor ve ortaya orta halli bir oyun çıkıyor.

Tatmin edici olmayan bir uçurum çözümüne sahip zayıf bir senaryo, yeniden markalanmış DMZ’den biraz daha fazlası olan bir Zombies haritası ve doğrudan Modern Warfare II’den (2009) alınan çok oyunculu haritaların bir seçkisi olan Modern Warfare III, özellikle geçen yılın girişine sayısız saat attıysanız ve ileriye taşıyacak çok şeyiniz varsa, kendi değerlerine zar zor dayanıyor.

Call of Duty: Modern Warfare 3 artık tüm dünyada PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S ve Xbox One’da mevcut.

Ana Sayfadan Diğer İçeriklerimize Göz Atabilirsiniz

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊
Başa dön tuşu