Oyun

Sea of Thieves 15 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Sea of Thieves ‘in lansmanı Mart 2018’de mükemmel değildi, ancak o zamandan beri açık deniz eğlencesiyle birçok oyuncuyu çekmeyi başardı. Son blog yazısına göre, korsan macerası iki yılda 15 milyondan fazla oyuncuyu çekentikledi ve Haziran 2020, tahtadaki 3.3 milyondan fazla oyuncunun yürüdüğü en büyük aydı. Oyun ayrıca Steam’de bir milyondan fazla sattı.

 

Ocak ayında 10 milyon oyuncuyu kutlayan önceki bir blog yazısında, Rare’nin baş yapımcısı Sea of Thieves Microsoft’un Xbox One neslinin en başarılı yeni IP’si olarak adlandırdı. Yakın zamanda yapılan bir güncelleme oyuna korkunç hayalet gemiler ekledi, daha fazla gecekondu ve kaptan Flameheart’ın amiral gemisi Burning Blade’i batırmaya zorlayan yeni bir özel etkinlik.

 

Kaynak

Ana Sayfa

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu