Teknoloji

Piranha Bytes Henüz Ölmedi

Alman geliştirici Piranha Bytes son stüdyo olabilir Embracer Group’un doğrama bloğundaHenüz bitmemiş olsa da.

Geçen hafta bazı Alman gazetecilik kaynakları paylaşılan stüdyonun büyük olasılıkla kapatılacağı haberini verdi. Baş oyun tasarımcısı Björn Pankratz Kasım ayında stüdyodan ayrıldı ve stüdyonun geri kalanı da geçen ay bu haberi aldı. Ancak, görünüşe göre Embracer Group yöneticilerini bir sonraki projelerini başka şirketlere satmaya ikna edebildiler. Bu proje, Alman hükümetinden yaklaşık 3 milyon Avro fon alan ve 2026’da gösterime girmesi planlanan Elex 3 olmalı.

Bugün, Piranha Bytes aşağıdaki mesajla tüm bu bilgileri büyük ölçüde doğruladı ‘da paylaşıldı:

Sevgili hayranlarım,
Evet, bu doğru. Biz, Piranha Bytes, zor bir durumdayız. Şu anda hakkımızda pek çok haber dolaşıyor ve bu bizim cevabımız: Bizi henüz gözden çıkarmayın!
İçinde kendinizi kaybedebileceğiniz dünyalar yaratmaya devam etmek için her şeyi yapıyoruz. Kalplerimiz hep bunun için çarptı.
Başarılı olacağımıza inanıyoruz. Bizler yaratıcı zihinleriz ve fikir sıkıntısı çekmiyoruz! Ne olursa olsun birbirimize bağlıyız.
Şimdi tüm gücümüzle bu hedefe odaklanıyor ve bu projeye bir ortak bulmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Herhangi bir haber alır almaz sizlerle paylaşacağız. Sürekli desteğiniz için çok teşekkür ederiz!

Gothic IP’sini ilk olarak Piranha Bytes yaratmıştı. Bununla birlikte, bu franchise şu anda Gothic’i hazırlayan Embracer Group’ta kalacak gibi görünüyor. ilk bölümün yeniden yapımı yeni kurulan İspanyol stüdyo Alkimia Interactive ile. Piranha Bytes daha sonra Elex bilim kurgu IP’si ile devam edecekti. İlk oyun iyi bir temel gibi görünüyordudevam filmi 2022 yılının başlarında piyasaya sürüldü pek bir şey geliştirmedi. ve satış tahminlerinin altında kaldı.

Ana Sayfadan Diğer İçeriklerimize Göz Atabilirsiniz

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊
Başa dön tuşu