Teknoloji

Sızıntının İddiasına Göre Until Dawn PS5 ve PC Versiyonu Geliyor; “En Az” Bir Yıldır Geliştirildiği Bildiriliyor

Ünlü bir sızıntı kaynağına göre Until Dawn PS5 ve PC versiyonu geliyor.

Bu bilgi, söz konusu anlaşmalar olduğunda yerinde olduğunu kanıtlamış olan ünlü anlaşma sızdırıcısı ‘billbil-kun’dan geliyor sızıntı PS Plus ve Game Pass oyunlarını resmi duyurularından önce sızdırdı. Sadece bu da değil, aynı zamanda bu sızdırıcı yakın zamanda yayınlanan Mortal Kombat 1 resmi olarak açıklanmadan önce.

As gönderildi Fransız fırsat sitesi Dealabs’ta yer alan habere göre Until Dawn hem PlayStation 5 hem de PC için geri dönüyor, ancak her iki versiyonun da aynı anda yayınlanıp yayınlanmayacağı belli değil. ‘billbil-kun’a göre, Supermassive Games’in korku oyununun bu yeni versiyonu en az bir yıldır geliştiriliyordu, ancak 2015 orijinalinin yeniden yapımının bir remaster’ına mı baktığımız belli değil. Bu yeni versiyonun orijinal oyunla aynı adı taşıyacağı söyleniyor.

“Bu, ne yazık ki, bizim için hala bilinmeyen bilgi parçalarından biri”, diye yazdı sızıntı yapan kişi bir remake ya da remaster konusunda (tercüme edildi). “Bu yeni versiyonun başlığına bakacak olursak, bunun belki de ve sadece PS5 ve PC’deki en son grafiksel gelişmeleri kullanan oyunun grafiksel bir iyileştirmesi olacağını hayal edebiliriz. Bu nedenle, yanılma riskine girmeden, bunun en azından yeniden düzenlenmiş bir sürüm olacağına karar verebiliriz.”

PS5 ve PC için bu ‘yeni’ Until Dawn sürümü hakkında daha fazla bilgi gelir gelmez sizi bilgilendireceğiz. Sizin bu konudaki düşünceleriniz neler? Hangi geliştirmeleri içerecek? Aşağıdaki yorumları okuyun.

Supermassive Games’in Until Dawn oyunu 2015 yılında PlayStation 4 için piyasaya sürülmüştü. İşte o zamanki lansman incelememizde bu mücevher hakkında yazdıklarımız:

Dürüst olacağım, korku türünün en büyük hayranı değilim. Aslında, beni bir sonraki korku filmi için sırada görme şansınız neredeyse hiç yok. Buna rağmen, Şafağa Kadar merak uyandıran konusu sayesinde beni başından sonuna kadar meşgul ve ilgili tuttu (ve biraz da korkuttu – evet, birkaç kez zıpladım). Bu dağda hiçbir şey göründüğü gibi değil ve yazarlar kesinlikle dikkatinizi çekmesi garanti olan hikayeyi dokumakta iyi bir iş çıkardılar.

Ana Sayfadan Diğer İçeriklerimize Göz Atabilirsiniz

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊
Başa dön tuşu