Teknoloji

Starfield Modlarla Jet Savaşçılarına Kavuşuyor Olabilir

Starfield bu yıl içinde ‘seyahat etmenin yeni yolları’ ile güncellenecek, Bethesda bir süre önceAncak geliştiriciler henüz herhangi bir ayrıntı paylaşmadı. Bu arada, Tau.Ceti Voidworks adlı girişimci bir grup mod yapımcısı duyuruldu bilimkurgu rol yapma oyununa uçabilen jet avcı uçakları getirme planları.

İşte Reddit’te söyledikleri:

Oyunda küçük savaş gemilerinin olması oldukça popüler bir istek gibi görünüyor. Bizim de hoşumuza gideceğini biliyoruz. Bu yüzden bunu proje listemize eklemeye karar verdik.
Şu ana kadar geliştirme aşamasındayız ve ölçeği ve en temel parçaları bulmaya çalışıyoruz, örneğin; Bir tasarımı inşa edilebilir parçalara nasıl bölmek istiyoruz? Kullanım için ne kadar küçültebiliriz? Normal gemiler için hangar yapabilir miyiz? Ve daha birçok temel ama zorlu soru. Şimdiye kadar çok erken aşamalar.

Özellikle Bethesda henüz mod araçlarını halkla paylaşmadığı için (çok uzak olmayan bir gelecekte paylaşmaları beklense de) iddialı bir çaba olduğu kesin. Hayranlar kesinlikle gezegenleri dolaşırken araç kullanmayı özlemişlerdir, ancak oyuncuların inebileceği her alan için hücre sınırları olduğu düşünüldüğünde jetler belki de biraz fazla abartılıdır. Helikopterler ya da sadece kara araçları gibi bir şey daha iyi olurdu.

Her neyse, bu Starfield modunun gelişimini takip edebilirsiniz Discord aracılığıyla ve/veya Tau.Ceti Voidworks modlama ekibini desteklemek Patreon’da. Bu arada, oynanabilir mekanikleri tanıtmayı amaçlayan yakında çıkacak başka bir mod daha var. Bu mod zaten gösterilmiştiBu yüzden jet modundan daha erken başlatılabilir.

Bethesda bu haftanın ilerleyen günlerinde Bir sonraki Starfield yaması için beta testi. Öne çıkan özellikler arasında çeşitli görev düzeltmeleri, iyileştirilmiş ışıklandırma ve karakter yüzleri ve oyuncu gemilerini takip eden asteroitler için bir başka düzeltme yer alıyor.

Ana Sayfadan Diğer İçeriklerimize Göz Atabilirsiniz

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊
Başa dön tuşu