Teknoloji

Tablet Edition En Üst Düzey Modifiye Taşınabilir Oyun Sistemi

PlayStation Portal sistemi, kullanıcıların konsoldan uzakta PlayStation 5 oyunlarının keyfini çıkarmasını mümkün kıldı, ancak çalışmak için bir internet bağlantısı gerektiren bu sistem, bugün çevrimiçi olarak paylaşılan bir videoda sergilenen konsolun özel bir sürümü gibi uygun bir taşınabilir sistemle karşılaştırılamaz.

Konsolun uygun bir ince sürümünü de yapan DIY Perks geçen yılSony’nin mevcut nesil konsolunu gerçekten taşınabilir hale getiren dünyanın ilk PlayStation 5: Tablet Edition’ını yarattı ve bu yaratım aşağıdaki videoda belgelendi. Sonuçlar olağanüstü ve Sony’nin benzer bir sistemi gerçekten piyasaya sürmesini dilememize neden oluyor.

Yukarıda bahsi geçen PlayStation Portal konsolunu ve PlayStation 5 donanım revizyonunu piyasaya süren Sony, görünüşe göre bu yılın sonlarına doğru piyasaya sürüleceği söylenen mevcut nesil konsolunun Pro versiyonuna odaklanmış durumda. Sistem görünüşe göre şöyle olacak güçlendirilmiş Düşük 4 GHz aralığında çalışan sekiz çekirdekli Zen 2 CPU, 2500-2800 MHz’de çalışan 60 işlem birimi RDNA 3 özel GPU, 18000MT/s’de 16 GB GDDR6 bellek. Zen 2 CPU, temel modele göre büyük bir yükseltme gibi görünmese de, çeşitli nedenlerden dolayı en mantıklı seçimdir.

Ana Sayfadan Diğer İçeriklerimize Göz Atabilirsiniz
Facebook
Twitter

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊
Başa dön tuşu