Teknoloji

Vice City RTX Remix Yol İzleme ile Gerçek Dışı Görünüyor

Grand Theft Auto: Vice City, bazı erken ekran görüntülerine bakılırsa oyunun gerçek dışı görünmesini sağlayacak bir RTX Remix Path Tracing moduna sahip olacak.

Ekran görüntüleriX/’da PC_Focus tarafından paylaşılan bu görüntüler, modun özellikle gece sahnelerinde ışıklandırma ve gölgeleri ne kadar iyileştirdiğini gösteriyor. Ancak gündüz vakti, modlanmış yol izleme, oyunu biraz soluk gösterdiği için iyi görünmüyor, ancak hala yapılması gereken bazı işler olduğu göz önüne alındığında, geliştirme ilerledikçe işler muhtemelen iyileştirilecektir.

Grand Theft Auto: Vice City yıllar önce piyasaya sürülmüş olmasına rağmen modlama topluluğundan büyük ilgi görmeye devam ediyor. Bu ayın başlarında Revolution Team oyunun Yeni Nesil Sürümserinin beşinci oyununa güç veren motoru kullanarak oyunun tamamını yeniden yaratmayı amaçlayan GTA V için tam bir dönüştürme modudur. Next Gen Edition modu, Definitive Edition’da görülen oynanış geliştirmeleri, arabalar ve NPC’ler için geliştirilmiş dokular, Vice City Stories’deki binalarda neon ışıklar ve ek düzeltmeler gibi orijinal oyuna göre bazı iyileştirmeler getirmeyi de amaçlıyor.

Grand Theft Auto: Vice City de birkaç yıl önce Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’da yer alan resmi bir remaster aldı. Koleksiyon hala bazı sorunlarla boğuşuyor olsa da, Rockstar Games tarafından yaratılan serinin ilk 3D girişlerinin modern donanımda keyfini çıkarmanın en uygun yolu. Nathan’ın yazısına göz atarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz gözden geçirin.

Ana Sayfadan Diğer İçeriklerimize Göz Atabilirsiniz

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊
Başa dön tuşu