Haberler

Tekno Donanım Espor Organizasyonları Başlıyor !

Tekno Donanım Espor Organizasyonlarının İlk Basamağı Olacak Olan Pubg Ligi Başlıyor !

Herkese merhabalar, Tekno Donanım ekibi olarak uzun bir zamandır üzerinde emek göstererek hazırladığımız Espor projemizi şimdilerde hayata geçirmek üzereyiz. Tekno Donanım Espor Organizasyonunun ilk basamağı olan Tekno Donanım PUBG Ligi’nin duyurusunu şu anda okumaktasınız 🙂

Tekno Donanım olarak sponsorlarımız Başakşehir Living Lab, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü, ASUS-ROG, Cooler Master, İndomie, DLive ve İstanbul Esenyurt Üniversitesinin sponsorluğunda gerçekleştirecek olduğumuz Tekno Donanım Espor Organizasyonu kapsamında ilk adımımız olan PUBG ligimiz başlıyor.

PUBG Ligimizin her sezonu 1 ay sürecek olup müsabakalar Cumartesi ve Pazar günleri saat 18:00 da oynanırken, müsabaka görüntüleri spiker ve yorumcu eşliğinde DLive kanalımız üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=BCO0Th-CsGo&t=1s

PUBG Ligimiz DUO konsepti ile işleyecek olup, 2 takım yayın merkezimizde kurduğumuz Espor alanından katılım gösterecek, diğer takımlar internet ortamından katılım sağlayacaklardır.

PUBG Ligimizin yanı sıra PUBG MOBİL, FİFA, CS:GO ve LOL etkinliklerini Tekno Donanım Espor Organizasyonu bünyesinde yapmayı hedeflemekteyiz.

Canlı yayın izlenme oranlarının 1.000’i geçmesi ile birlikte sponsorumuz DLive, Baho Medya bünyesinde yer alan Hazreti Yasuo, Mustafa Ak gibi yayıncıları organizasyonumuza konuk olarak katılımlarını sağlayacaklardır.

PUBG Liginin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

DLive hesabımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Discord hesabımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu